Video Apex Legends'a 5. Sezonda Gelecek Yeni Karakteri Gösteren Tanıtım Videosu Yayınlandı

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
apex legends


Apex Legends, 5. sezonunu resmi olarak başlatmak için çalışıyor. Başlangıç tarihi 12 Mayıs olarak açıklanan yeni sezon için bugün Loba karakterinin etrafında dönen bir tanıtım videosu yayınlandı.

Respawn Entertainment ve Electronic Arts ortaklığında geliştirilip geçtiğimiz senenin şubat ayında piyasaya sürülen ve ücretsiz olmasıyla pek çok kişinin ulaşabildiği bir oyun olan Apex Legends bilindiği üzere 5. sezonu için geri sayım yapıyor.
12 Mayıs olarak bildirilen lansman tarihi öncesinde oyunun hayranlarının gözü yayınlanan yeni tanıtım videolarında. Bugün akşam saatlerinde Apex Legends’ın resmi YouTube kanalında yayınlanan yeni video da oldukça yüksek izleme sayısına ulaştı.
Loba karakteri, yeni sezonda yer alacak:Apex Legends karakterlerinden Loba’ya odaklanan ve Legacy of a Thief ismi verilen yeni fragman sayesinde daha önce tartışılan karakterin yeni sezonda var olup olmayacağına dair söylentiler olumlu yönde doğrulanmış oldu.
Oyundaki yeni karakterlerden biri olan Loba’nın böylece oyuna devam edeceği kesinlik kazandı. Videoda Loba karakterinin küçük bir kız çocuğuyken öldürülen anne ve babasının ardından giriştiği uzun ve tehlikeli yolculuk tanıtıldı.

Oyunun hayranlarının bileceği gibi ilk kez 4. sezonda ismi geçen karakterin şimdi intikam için geri döndüğü yorumları yapıldı. Yayınlanan videonun sonunda asistanının aradığı kişiyi bulması üzerine sinirli bir ifadeyle görünen Loba’nın oyuna dâhil olması bu şekilde gerçekleşti. Videonun ismi, müziği ve senaryosuna bakılırsa yeni temanın hırsızlık ve gizemle ilgili olduğuna dair söylentiler de doğrulanmış gibi görünüyor.
 
Üst