Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Yayında

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıktı


Sızıntılar sonrası resmi duyuru ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered'ın PS4 sürümü çıktı. PC ve Xbox One sürümü ise ay sonunda geliyor.
Geçtiğimiz ay başında bazı satış sitelerinde listelenerek ortaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered sürümü ile ilgili birkaç gündür önemli sızıntılar gelmeye başlamıştı. Resmi duyuru yapılmamasına rağmen oyunun fiyatı, fragmanı sızmış, hatta birçok oyuncu bu remastered sürümü oynamaya başlamıştı. Bu büyük sızıntılar sonrasında Activision resmi duyuruyu yaptı ve bu duyurudan hemen sonra Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered sürümünü çıkardı.
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıktı
Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered olarak çıkan oyun adından da anlaşılabileceği gibi sadece hikaye modunu içeriyor. Kaplamaları, ışıklandırmaları üzerinde çalışılan bu oyun ayrıca 4K çözünürlük seçeneğine de sahip. Tabi geniş açı monitör desteği, daha yüksek FPShedefi ve HDR gibi özellikler de oyunun bu yenilenen sürümüne eklenmiş.
Sunum anlamında serinin belki de en dramatik ve aksiyon dolu gidişatına sahip olan oyunun bu sürümü an itibari ile PS4 platformu için indirilebilir durumda. Oyunun PC ve Xbox One sürümü ise ay sonunda, tam tarih vermek gerekirse 30 Nisan'da çıkacak. Yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
Üst