Half-Life Alyx Sistem Gereksinimleri

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586275696294.png
Paylaşılan görseller bir VR oyununa göre çok iyi diyebiliriz. Her serisi oyun sektöründe devrim yaratan hayranları tarafından uzun süredir yeni bir oyun gelmesi beklenen Half-Life serisi için kısa bir süre önce yeni bir oyun geleceği haberini almıştık.

Oyun hakkında sadece kısa bir video yayınlanarak oyun hakkkında bize kısa bir bilgi vermişti ama tam olarak bizleri neyi beklediğini bilmiyorduk. Fakat bugün ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri sayesinde oyun hakkında daha çok fikire sahip olmaya başlıyoruz.

TeknoDiot Half-Life Alyx Sistem Gereksinimleri


Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder. Başka oyunların sistem gereksinimleri ile karşılaştırma yapıldığında, yeni Half Life oyununa rakip olarak Red Dead Redemption 2 ve Call of Duty: Modern Warfare ortaya çıkıyor.

Half-Life: Alyx sistem gereksinimleri
Valve’ın açıkladığı minimum sistem gereksinimleri; işlemcinin en az Intel Core i5-7500 veya Ryzen 5 1600 olması gerektiğini söylüyor. Ayrıca oyunu grafiklerini minimum ayarlarda oynatabilmeniz için de NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 580 modellerinden bir tanesine sahip olmanız gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak 12 GB RAM ve Windows 10 işletim sistemi de Valve tarafından belirtilmiş durumda.

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 5 1600
  • RAM: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 veya AMD RX 580 – 6GB VRA
 
Üst