Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Olarak Düzenlenecek

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Şu anda devam eden COVID-19 durumu nedeniyle, Hearthstone’nun Masters Tour turnuvası çevrimiçi olarak düzenlenecek.
Masters Tour Online: Jönköping 12-14 Haziran tarihleri arasında Orta Avrupa saatine göre; Masters Tour Online: Asya-Pasifik’se 16-19 Temmuz tarihleri arasında Kore saatine göre gerçekleşecek.

Masters Tour, dünyanın dört bir yanından oyuncuların bir araya gelerek rekabet etmesi fikri üstüne kurulu ve her bir etkinlikte kurulan ilişkiler Hearthstone esporunun temel taşlarından biri. Mevcut sağlık krizine karşı verilen mücadele bu etkinliklere uzaktan katılmayı gerektirse de şu anki çevrimiçi yapı sadece bir istisna niteliğinde. Blizzard önümüzdeki dönemde küresel durumu yakından takip edecek ve turnuvaları tehlike durumu devam ettiği sürece online düzenlemeye devam edecek.

Masters Tour Online: Jönköping’e katılımlar kapanmış olsa da Masters Tour Online: Asya-Pasifik turnuvalarına aşağıdaki gösterilen yollarla katılabilirsiniz.

  • 2 Nisan ve 24 Mayıs tarihleri arasında Battlefy üstünden bir çevrimiçi Masters Qualifier’da zafere ulaşmak
  • Masters Tour Los Angeles veya Jönköping etkinliklerinden birini en az 7-2’lik bir skorla tamamlamak
  • Masters Tour Online: Asya-Pasifik için düzenlenen Masters Qualifier turnuvalarında 5 defa ilk 8’e girmek.
  • Nisan veya mayıs ayında Legend sıralamalarında ilk 16’ya girmek (ayrıntılar için resmi Masters Qualifiers kurallarını okuyun)
  • Hearthstone Grandmaster olmak
Etkinliklerin günlük programlarını Masters Tour Online: Jönköping ve Masters Tour Online: Asya-Pasifik sayfalarında bulabilirsiniz. Hearthstone esporu 17 Nisan tarihinde başlayacak Grandmasters 1. Sezonu’yla birlikte geri dönüyor.
 
Üst