Layers of Fear 2 Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586284318083.png

Resmi olarak açıklanan çıkış tarihlerine göre oyun 28 Mayıs itibarıyla oyun dünyasıyla buluşacak. Layers of Fear 2 oyununda korku ve macera ögelerinin güçlü bir şekilde oyun içinde yer edineceği de ayrıca belirtiliyor. İlk oyunda zayıf hikayesini güçlü atmosferiyle dengeleyen oyunun yeni oyunda nasıl bir özelliğe sahip olacağı merakla bekleniyor.

Layers of Fear 2
Kameraların hepsi sana odaklanmış; Sahnenin merkezi. Sadece karakter değil, karakter sensin. Oynama kısmı tekil olarak senindir. Sadece senin için yazılmış. Sessizlik ile karşılanacaksın. Yönetmenden havlama emri yok. Bu versiyonun kendin olman gereken bir eylem çağrısı yok. Harekete geçme talebi aklını dolduruyor, fakat senaryo sayfalarında hiç kelime yok.

Geçmişiniz sizi ne olduğunuzda şekillendirmenize yardımcı oldu, zanaatınızı geliştirmek için gereken becerileri size zorladı. Aynı geçmiş, dünyanın görebileceği dış yüzeyde değil, içinde o kadar derinde gömülü bir yerde şekillendiğini gösteren derin karıklanma izlerini kazındı. Bu hatıraları aşağıya çekiyorsunuz ama deneyimlerin sizi kimlerin ya da neyin içinde oynaması gerektiği konusunda yönlendirmesine izin veriyorsunuz.

Spot ışığında sessizce durduğunuzda karanlık çevreler, kalp atışlarınızdan duyulabilen tek ses, dalgaların gövdeye uzak mesafeden kırılması ve bu anı sonsuza dek koruyan yönünüze işaret eden kameraların sesidir.

Layers of Fear 2 sistem gereksinimleri
Minimum


İşletim sistemi:
Windows 7 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz)
Bellek (RAM): 4 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti
DirectX: Versiyon 11
Depolama Alanı: 14 GB
Ses: DirectX 11.0 uyumlu

Önerilen

İşletim Sistemi:
Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i7-6700K (4 GHz)
Bellek (RAM): 8 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070
DirectX: Versiyon 11
Depolama alanı: 14 GB
Ses: DirectX 11.0 uyumlu
 
Üst