Video Liberated'tan 9 Dakikalık Video

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin


8 Şub 2020

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Liberated, çizgi roman sayfalarında anlatılan interaktif distopik grafik romanıdır. Oyun dört bölümden oluşmaktadır ve hikaye farklı karakterlerin perspektifinden gösterilir.

Oyun teknolojinin insanların aleyhine döndüğü yakın gelecekte karanlık bir dünyada geçmektedir. Güvenlik ve düzen sağlama bahanesiyle vatandaşların birçok medeni hakkı ihlal edilmekte ve modern teknoloji insanları manipüle etmek için yetkililerin bir aracı haline gelmiştir. İnsanlar mümkün olan her şekilde gözetlenmektedir. Sosyal medya, CCTV, çevrimiçi ödemeleri, cihaz takibi ve diğer birçok yol ile. Liberated aynı zamanda otoriter rejim hakkında da bir hikayedir: demokratik bir toplumda nasıl ortaya çıktığı, nasıl kademeli olarak geliştiği ve nihayetinde nasıl yıkıldığı.

Oynanış 2.5D platform aksiyon olarak ilerlemektedir ve hikaye unsurları yoğun stilize ve animasyonlu çizgi roman kareleri, Quick Time Event sekansları ve dallanan diyaloglar ile oyunculara sunulmaktadır. Hikaye toplumsal düzene karşı çıkmaya karar veren bir grup insanın kaderi üzerine odaklanır.
 
Üst