Mount & Blade II: Bannerlord, Steam'ın En iyi Çıkış Yapan Oyunu

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Uzun süredir beklenen Mount & Blade II: Bannerlord, bu beklentinin ne denli büyük olduğunu gözler önüne serdi ve Steam'de yılın en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

2012 yılından beri geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord, nihayet hafta başında erken erişim sürümü ile çıktı. Oyunun çıkması ile birlikte büyük bir oyuncu kitlesi de beklendiği gibi Mount & Blade II: Bannerlord'a akın etti diyebiliriz. Hasat zamanı için oyunun sunucularını dolduran oyun severler Steam'de yılın rekoruna da imza atmış oldu.

Mount & Blade II: Bannerlord, Steam'de en iyi çıkış yapan oyun oldu
Yapılan açıklamaya gör Mount & Blade II: Bannerlord, 2020 yılında Steam'de en iyi çıkış yapan oyun olmayı başardı. Çıkışından sadece saatler sonra anlık 145.000 oyuncuya ulaşan Bannerlord, bir gün sonra ise 240.000 civarında oyuncu tarafından oynanıyordu. Çok satanlar listesinde de ilk sıraya yerleşen oyun, Steam'de 1250'den fazla kişi tarafından incelenmiş durumda. Bunlardan %88'i oyunu pozitif olarak yorumlamış.


Mount-Blade-II-Bannerlord_53.jpg

Full Oyun Forum Mount Blade 2


Diğer taraftan Twitch platformunda da Mount & Blade II: Bannerlord'u üst sıralarda görmeye başladık. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

"Bannerlord şu anda 145.000'den fazla oyuncu tarafından oynanıyor. 100.000 oyuncu sayısına ulaşması sadece 100 dakika sürdü. İlk 3 saatlik süre zarfında Steam'de 1250 inceleme var ve bunlardan %88'i pozitif. Tüm bu rakamlar Mount & Blade II: Bannerlord'u Steam'de 2020'nin en iyi çıkış yapan oyunu yaptı. Teşekkürler"
 
Üst