OVERKILL’s The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586286255724.png

The Walking Dead’ın yeni oyunu olan OVERKILL’s The Walking Dead yakın zamanda çıkacak. OVERKILL’s The Walking Dead sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşıyoruz.The Walking Dead serisinin yeni oyunu olan OVERKILL’s The Walking Dead, 6 Kasım 2018 tarihinde Steam’de yerini alacak. Oyunun geliştiriciliğini OVERKILL – a Starbreeze Studio üstlenirken yayıncılığını ise Starbreeze Publishing AB üstlenmekte. Şuanda Steam üzerinde ön siparişte olduğunun altını çizelim.TeknoDiot OVERKILL's The Walking Dead Sistem Gereksinimleri


:: OVERKILL’s The Walking Dead Hakkında
OVERKILL’in The Walking Dead’i, Washington’da D.C.’de sahnelenen bir dört oyunculu, cok oyunculu, birinci şahıs nişancı oyunu. Bu beceri testinde, strateji ve takım çalışması oyuncuları, çeşitli görevlerde üç arkadaşla bir araya gelecek, hem ölüleri hem de yaşamı tehdit edecek şekilde kamplarını güçlendirmek için hem sağduyulu hem de sağcıları güvence altına alacaklardır. Yürüyen Ölülerin Dünyasında Yeni Bir Hikaye.

OVERKILL’deki The Walking Dead’de oyuncular Aidan, Maya, Grant ve Heather’a tanıtılıyor; Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalı ve isteklilikle bir araya getirilmiş dört kişi. Robert Kirkman’ın orijinal grafik romanlarından oluşan zengin hikaye evreninden esinlenen OVERKILL’in The Walking Dead, Washington D.C.’de gerçekleşen bazı olaylara ışık tutuyor. Washington D.C.’deki Wasteland’a hoş geldiniz.


Salgından sonra başkenti keşfedin ve ne olduğunu keşfedin. Issız şehir bölgelerine doğru yolculuk yapın ve Georgetown gibi yağmalama, malzeme ve diğer kurtulanlar için kayıp mahalleleri arayın. Yavaşça, hem ölü hem de canlı tarafından herhangi bir ses duyulabildiği gibi hafifçe basılır ve herhangi bir hata, bir yürüyüşçü boynuzunun çekilme riskini taşır.

:: OVERKILL’s The Walking Dead Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM

İşletim Sistemi:
Windows 10 – 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4460
RAM: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 60 GB depolama alanı

ÖNERİLEN

İşletim Sistemi:
Windows 10 – 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-4770K
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 veya ++
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 60 GB depolama alanı
 
Üst