BİLGİ PUBG Hızlı İnme Taktikleri

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586821303130.png

UÇAKTAYKEN

Her şeyden önce, haritanızı açarak ve hemen bir işaretçi yerleştirerek istediğiniz yere karar vermeniz gerekir.Bunu yapmanın önemini hafife almayın, çünkü herkesten daha hızlı iniş yapmak için ilk önemli adımdır.

Örneğin, okulumuzu tercih ettiğimiz yer olarak seçtik ve uçağın sağlam bir inişten emin olabileceğimiz kadar yakın uçtuğunu varsayalım.

Ardından pusulanıza ve uçağın okula dikey olarak uçtuğu yere doğru hedefleyin.Bu, seçtiğiniz hedefe gitmek için minimum mesafeyi temsil eder.

Esas olarak, işaretçi pusulanın merkezine hizalandığında, bu hedefe gidebileceğiniz en hızlı ve kısa mesafe olacaktır.. Tam o esnada atlayın.

UÇAKTAN ATLADIKTAN SONRA

Şimdi gideceğiniz yere kadar direk olarak W tuşuna basarak mousunuz havada ve işaretinizde olarak dümdüz uçun. Geldiğiniz yere 300 metre kala dümdüz yere çakılın. Çakılırken tam 234 km hıza ulaşınca gideceğiniz yere doğru mouseyi kaldırın 1-2 saniye kaldırdıktan sonra tekrar indirin. Varmak istediğiniz yerin tam üstüne gelene kadar bu hareketi yapın. Bu sizin inme hızınızı ciddi şekilde yükseltir. En aşağıdaki videoyu izleyerek dediğimi canlı olarak izleyebilir ve farkı anlayabilirsiniz.

PARAŞÜTÜ AÇTIKTAN SONRA


Paraşüt açtığınız yer eğer sizden biraz uzak ise biraz w biraz s tuşuna seri olarak basıp ileri doğru süzülebilirsiniz.​
 
Üst