Haberler & Güncellemeler PUBG Mobile Lite güncelleme aldı

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin

1586855940199.png


PUBG Mobile‘ın daha düşük akıllı telefonlar için olan Lite versiyonu, 0.14.0 güncellemesini alarak daha fonksiyonelleşiyor. Böylelikle yeni karakterler, yeni bölgeler ve modlar PUBG Mobile Lite için de geliyor. Hatırlarsanız PUBG MobileAğustos ayının ortalarında dev bir güncelleme almıştı. 0.14.0 güncellemesi PUBG Mobile Lite tarafında nihayet yayınladı. PUBG Mobile Lite 0.14.0 güncellemesi hangi yenilikleri getiriyor?

Rekor üstüne rekor kıran PUBG Mobile önemli geliştirmeler ve eklemeler yaptığı güncellemesini Lite tarafına da getirdi. İlk olarak Hindistan’da yayınlanan bu oyun Android tarafında neredeyse 11 milyon indirmeye ulaşmış durumda. Hal böyle olunca da en yeni güncellemeyi Lite da aldı.

PUBG Mobile Lite 0.14.0 güncellemesi ile yeni gelenler
Her güncelleme ile eklenen sistem düzeltmelerinin yanında 0.14.0 güncellemesinin yanında yeni WP teması ve ödülleri, yeni kıyafetlerin yanında özelleştirme kılavuzu, yeni ifadeler ve geliştirilmiş kullanıcı arayüzü sayesinde oyun deneyiminin artığını görüyoruz. Yine grafik tarafında eksikleri olduğu için eleştirilen Lite, bu güncelleme ile grafiklerini de geliştirmiş durumda. Savaş parametrelerini de geliştiren bu güncelleme RPG-7‘nin menzil doğruluğunu artırıyor.

Yine de her telefonun kaldırması için hazırlanan Lite şu an itibariyle sadece Erangel haritasının daha küçük bir versiyonunu içeriyor, ancak gelecekteki güncellemeler ile oyuna eklenen daha fazla harita görmeyi umut ediyoruz.​
 
Üst