Haberler & Güncellemeler Pubg Mobile Sezon 5

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin

1586855940199.png


PUBG MOBİLE 5. SEZON

Pubg Mobile'ın 4. Sezonunun ne zaman biteceğini tartışırken gelen 190mb lık güncellemede 5. Sezon geldi. 5. Sezon sadace royal pass değil oyun içine de yenilikler getirdi.

OYUN İÇİ YENİLİKLER

Pubg Mobile oyuncuları zombi modunun gelmesini beklerken oyuna yeni silah ve yeni eklenti getirildi. Arayüzde küçük değişiklikere giden oyun market bölümünü tamamen değiştirdi diyebiliriz. Market bölümünde bulunan "Ödülleri Al" bölümünde parçacıklar ile alacağımız kıyafetlerin çeşitliği arttırılmış. Marketin ana yüzünde ise değişikliğe gidilerek kullancıların aradığı eşyalar konularak kolaylaştırılmış. Artık oyuna para vermeden güzel eşyaların sahibi olabileceğiz. Yeni güncellemede oyunu oynarken dikkat ettiğim bir başka husus bomba ve sis in verdiği sesler olabilir. Flaş bombasını oyun içinde daha kullanmadım lakin Bombanın atıldığı ortamda sesler birkaç dakikalık kesiliyor ve ardından geli geliyor. Sis için ise yeni eklenen seslerin gerçekçi olduğunu söylebilirim.

YENİ SİLAH ve EKLENTİ

MK47 Mutant

GameHubVn-PUBG-lai-lo-sung-moi-MK47-Mutant-Di-nhan-ket-hop-AKM-voi-M41620.jpg
Oyunun en güçlü silahına aday olmak isteyen MK47 Mutant Taaruz Tüfeği'ni haritalarda sıklıkla göreceğiz. MK47 Mutant 7.62 mm mermi ile çalışıyor. Tekli veya brust özelliği barındıran silahın ana mermi slotu 20, uzatılmış şarjör kullanarak bu slotu 30 a çıkarmanız mümkün. MK47 Mutant 7.62 mm ile çalışan rakipleri AKM ve GROZA'dan daha fazla hasar veriyor.

Lazer Görüş
Screenshot_20190119-135101.jpgGüncelleme sonrasında oynadığım maçta karşıma gelen ve deneyimlediğim Lazer Görüş'ün tanımı "Serbest atış saçılımını azaltır". Deneyimleme olanağım olan eklentiyi M762 Silahında kullandım. Lazer Görüş uzak mesafede silahı daha iyi bir hale çevirecek. Yeni gelen eklenti kesinlikle yeni gelen silah ile çok uyumlu olacaktır.

ROYALE PASS GÜNCELLEMESİ
Screenshot_20190119-143535.jpgHer yeni sezonun ardından gelen Royale Pass yenilikleri bu sezon da devam ediyor. Royale Pass yükseltmeniz ile Ejder Hazine Sandığı nı 120 UC veya 150 RP karşılığında alabiliyorsunuz. En yüksek Royale Pass seviyesi yani 100 level olduğumuzda ise verilecek olan 2 giysiden bir tanesini seçebileceğiz. Bu sezon Royale Pass alarak yapılan görevlerden 600 UC kazanbiliyorsunuz. Bu 600 UC yi ise birdahaki sezon da yeniden Royale Pass almak için kullanabilirsiniz. Bu demek oluyorki 1 Royale Pass alana görevleri yaparlarsa birdahaki Royale Pass bizden.

5. SEZON NE ZAMAN BİTECEK?

18 Mart 2019 tarihinde Royal Pass 5. Sezon bitecek. Yaşanacak polemiklere karşın oyun sezon bitiş tarihini bizlere daha önceden bildirdi.

Pubg Mobile 5. Sezon ile ilgili konumuzda detaylı bir şekilde bahsetmeye çalıştık. Bu sezon içinde yeni gelecek olan güncellemeleri sizlere duyurmak için elimizden geleni yapacağız, Sağlıcakla kalın.
 
Üst