Haberler & Güncellemeler PUBG Mobile yağ gibi akacak! İlk görüntüler

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586855940199.png

Çıkışının üzeriden bir buçuk yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen PUBG Mobile halen Google Play Store ve App Store’daki en popüler oyunların başındageliyor. Bugüne kadar yayınlanan sayısız güncelleme ile yeni özellikler eklenirken, 90 FPS ve 120 FPS desteği performansı başka bir boyuta taşıyacak.

PUBG Mobile yağ gibi akacak! 90 FPS ve 120 FPS geliyor!
Son zamanlarda PUBG Mobile arayüzü daha temiz ve modern bir hale gelmeye başladı. Halen oyunda çözüm bekleyen birçok hata bulunurken, Çin’de yayınlanan beta sürümlerinden birisi oyuncuları oldukça sevindirdi.

PUBG Mobile için 90 FPS ve 120 FPS desteği test ediliyor. Şu anda oyunda elde edilen maksimum kare / saniye hızı 60 FPS. Bu nedenle OnePlus 7 Pro ve Nubia Red Magic 3 gibi telefonların 90 Hz’lik ekranı avantaja dönüşmüyordu


Ancak, bu özelliğin kullanıma sunulması ile 90Hz ve 120Hz yenileme hızına sahip olan telefonlarda büyük bir avantaj elde edilecek. Oyunu daha yüksek kare/saniye hızlarında oynayanların, standart oyunculara kıyasla elde edeceği üstünlük maçların sonucunu büyük oranda değiştirecek.

Tabi, bu özelliğin dünya geneline açılıp açılmayacağı şu anda bilinmiyor. Çin için yayınlanan beta sürümünde testler devam ederken, iPhone modelleri için de PUBG‘nin yüksek yenileme hızlarını destekleyeceğine dair raporlar var.
 
Üst