Haberler & Güncellemeler PUBG Mobile Yeni Silah İle Şenlendi

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin

1586855940199.png


PUBG Mobile için bir süredir konuşulan yeni güncelleme sonunda yayınlandı. PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi oyuncularla buluştu. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir silah da eklendi. PUBG Mobile yeni silah ile silahlar çeşitlendi.

PUBG Mobile silahları çoğalıyor
PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi
yayınlandı. Oyuncular bir süredir beta olarak indirilebilen güncellemeye sonunda kavuştu. Yeni Royale Pass 8. sezonun bir parçası olarak oyun denizcilik temasına büründü. Oyun içinde de denizcilik temalı eşyalar bulunuyor.

Oyun güncel haliyle hem iOS hem de Android üzerinden indirilebiliyor.

iOS için PUBG Mobile

Android için PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi
ile birlikte oyuna PP-19 Hafif Makineli Tüfek eklendi. Oyuncular artık tam otomatik 53 adet 9 mm mermili şarjörün gücünü deneyimleyebilecek.

Başta da dediğimiz gibi yeni sezonda denizcilik sezonu işleniyor. Oyuncular bu sezon, kilidini açtıkları eşyalarda okyanus temasıyla karşılaşacak.

PUBG Mobile’a daha önce Takım Ölüm Maçı modu eklenmişti. Bizim de denediğimiz bu moda şimdi Üçüncü Şahıs Perspektifi ekleniyor.

Yeni güncelleme ile oyuncular daha sezgisel olduğu gibi Subscriber BP mağazası, başlık efektleri, sandık isimleri ve fazlasına yönelik güncelleme ve geliştirmelerden oluşan, yeniden tasarlanmış sezon arayüzünü kullanabilecek

 
Üst