Haberler & Güncellemeler PUBG Mobile’ın yeni modu için tarih göründü!

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin

1586855940199.png


PUBG Mobile için hazırlanan yeni oyun modunun çıkış tarihi gözüktü. PUBG Mobile Arctic Mode olarak adlandırılan bu modun Kuzey Kutbu temasına sahip olacağı biliniyor. Kullanıcılar, Arctic Mode için bir ay daha beklemek zorunda.

PUBG Mobile için yeni oyun modunun tarihi açıklandı
PUBG Mobile için yeni oyun modunun tarihi 13 Nisan 2020 olarak açıklandı. Yeni yayımlanacak olan Arctic Mode, yeni silahlar ve dikkat çekici temalar ile oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca “Eğlence Parkı” isimli yeni bir oyun seçeneği daha oyuncular ile buluşacak.

Açıklanan tarihten sonra güncellemeyi yapan kişilerin elde edeceği yeni içerikler şu şekilde olacak: Kutup fırtınalarına ile toz bulutlarına teslim olan Vikendi haritası ile Klasik Mod.Vücut sıcaklığının düşmesi oyuncuları zorlayacak
Aksi takdirde belirli bir süreden sonra can barı azalmaya, düşmeye başlayacak. Vücut sıcaklıklarının korunması için yapılması gereken ise basit: Ateş yakmak. Oyuncular ateş yakmak için çakmak kullanabilir ve ısınma süresini artırmak için ağaç dallarıyla ateşi harlayabilir.

Yakılan ateş ile birlikte avladığınız hayvanları da bu ateş ile pişirebilir, onları yiyerek canınızı artırabilirsiniz. Oyunu kış temasına daha da uyumlu hale getirmek isteyen PUBG Mobile geliştiricileri, bu mod ile birlikte kış sporlarının ekipmanlarını da oyuna ekleyecek.​
 
Üst