BİLGİ PUBG Nick Şekil Oluşturma

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1586820339608.png

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

PUBG, oyunda 100 kişinin bir uçaktan haritanın istedikleri yere paraşüt ile atlatan bir BR(Battle Royal) oyunudur. Oyuncular yere indikten sonra etrafta buldukları binaların içine girerek loot(yağma) yaparak kendilerini savunarak hayatta kalmalarıdır. Maçın sonunda hayatta kalmayı başaran son kişi yada takım çorba parasına kavuşuyor(bir miktar para ödülü). Oyun ilk çıktığı zamanlar sadece 1 haritaya sahipti ve ilerleyen zamanlarda da yeni haritalar ortaya çıkarak oyundaki eğlencesini de bir hayli arttırdı.


PUBG Şekilli Nick

Kısa sürede meşhur olan bu oyunda karakterinizin nick(isim) çok önemlidir. Uçağa bindiğiniz anda 100 kişilik bir oyunda isminiz listeye girerse uçaktaki yolculuk boyunca sizin isminiz hafızalara kazınacaktır. Sizde farketmişsinizdir. PUBG şekilli nickler türemeye başladı şu sıralar. Özellikle de takım olan kişilerin başındaki semboller hepsinde aynı ise daha bir güzel hava katmaktadır. Bu şekilli nickleri şöyle örnek göstereyim.

Genelde kullanılan şekilli nick; ツ×OYUNDAKİ İSMİNİZ×ツ budur.

Bundan farklı popüler nickler ise ters yazılan nicklerdir. Size vereceğim ters yazılmış harfler ile kendi nickinizi oluşturabilirsiniz.
"ɐ-b-ɔ-d-ǝ-ɟ-ƃ-ɥ-!-ɾ-ʞ-ן-ɯ-n-o-d-ɹ-s-ʇ-n-ʌ-x-ʎ-z" (örnek, ʌǝɐɹʇɥx)

Ben sizlere şekilli nick araştırırken o kadar fazla abartılı nicklere rastladım ki hiçbirini sizlere örnek olarak göstermek istemedim. Çok görüntü kirliliği yaratan nickler vardı.​
 
Üst