Resident Evil 3 Remake'in En Korkunç Modunda Animal Crossing'den Isabelle Var

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
esident Evil 3 Remake'in şimdiye kadarki en korkunç modunun, Jill Valentine'ın Animal Crossing'den Isabelle kılığına girdiği mod olduğu belirtiliyor. "Crazy Potato" tarafından yaratılan yeni modu oynayanlar "kabus gibi" olduğunu belirtiyorlar.

Şu ana kadar Resident Evil 3 Remake'in çok sayıda inanılmaz (ve korkunç) moduna şahit olduk, ancak yakın zamanda çıkan bir mod korku seviyesini bir üst seviyeye çıkarmış görünüyor. Oyunun ana karakteri Jill Valentine'ı, Animal Crossing'den Isabelle olarak görseniz ne hissedersiniz?
"Crazy Potato" (Çılgın Patates) tarafından yaratılan yeni modda Jill Valentine'ın kafasında Animal Crossing'den Isabelle'in maskesi bulunuyor. Jill Valentine'ın neden Isabelle maskesi taktığı sorusuna yanıtsa hayli kısa: Jill, Isabelle'in hayranı.
İşte Isabelle maskeli Jill Valentine:
Jill

Resident Evil 3 Remake'in PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanmasının ardından oyun severler zombileri öldürüp kentleri kurtarmaya başlamıştı. 1999'da piyasaya çıktıktan sonra oyun severler arasında en popüler oyunlardan biri haline gelen korku klasiği Resident Evil'in son sürümünde asimetrik çevrimiçi çok oyunculu oyunu olan Resident Evil Resistance da yer alıyor.
Resident Evil 3 Remake'in yayınlanmasının hemen ardından gözler bir sonraki Resident Evil oyununa çevrilmişti. Yeni Resident Evil oyununun, serinin geri kalanından farklı bir deneyim sunacağı öne sürülüyor. Bir sonraki Resident Evil oyununun seride şimdiye kadarki en büyük değişim olacağı ve ortaya çıktığı zaman birçok insanı öfkelendirebileceği öne sürülüyor.
 
Üst