Haberler & Güncellemeler Ubisoft, Steam Fiyatı Toplam 200 TL Olan 3 Oyunu Ücretsiz Hale Getirdi

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Ubisoft, geçtiğimiz dönemlerde ücretsiz olarak sunduğu Rayman Legends, Child of Light ve Assassin’s Creed II için yeni bir kampanya daha başlattı. Bir telafi kampanyası olarak düşünülebilecek bu etkinlik kapsamında bu 3 oyun, yeniden ücretsiz yapıldı.

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Ubisoft, haberlerimize daha çok piyasaya sürdüğü oyunlar ile konu oluyor. Ancak son dönemlerde çeşitli oyunlar için kampanyalar başlatan şirket, bir dönemlerin popüler oyunlarını teker teker ücretsiz sundu. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya hizmet eden Ubisoft, başlattığı kampanyalardan gördüğü ilgi nedeniyle memnun olmuş olacak ki şimdi daha geniş kapsamlı bir oyun kampanyası başlattı.
Ubisoft'un başlattığı oyun kampanyası, ne yazık ki yeni bir kampanya değil. Şirket, yakın geçmişte kampanya kapsamına aldığı 3 oyun için toplu bir kampanya başlatmış durumda. Böylelikle Ubisoft'un eski oyun kampanyalarını kaçıran oyunseverler, şimdi başlatılan kampanyaya dahil olarak fırsattan yararlanabilirler.
Ubisoft
Ubisoft, 3 popüler oyununu 5 Mayıs'a kadar ücretsiz olarak verecek
Ubisoft'un başlatmış olduğu kampanya, geçtiğimiz dönemlerde ücretsiz olarak sunulan Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını içeriyor. Her üçü de birbirinden kaliteli olan bu oyunlar, her oyunseverin kütüphanesinde bulunması gereken yapımlar arasında yer alıyor ve kampanyanın yeniden başlatılması oyunseverler için iyi bir fırsat olacak gibi görünüyor.

 
Üst