Haberler & Güncellemeler Ubisoft Türkiye Sosyal Medya Hesaplarını Açtı

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1588161460027.png

Ubisoft bugün itibari ile Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya kanallarının Türkçe olarak tamamen yerelleştirildiğini duyurdu. Bu kanallar Ubisoft’un Eylül 2019’da açılan Ubisıft Türkiye YouTube kanalına katılacak.

Bu kanallar, Türkiye’deki daha geniş oyun topluluğu için düzenli olarak güncellenen bir bilgi ve eğlence kaynağı olacak. Böylece Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters ve Roller Champions ile Assassin’s Creed Odyssey, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve Brawlhalla gibi gelecek oyunların haberlerini, videolarını ve etkinliklerini takip edebilmelerini sağlıyor.

Ubisoft Bölge Müdürü, Gareth Evans; “Türkiye için bu sosyal kanalları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin çok büyük ve tutkulu bir oyun topluluğu var. Ubisoft olarak tüm yönleri hakkında çok fazla bilgiyi hayranlarımızla paylaşmamızı sağlama sorumluluğumuz var. İster yaklaşan bir oyunla ilgili haberler, ister mevcut bir oyun için yeni içerik, ister uluslararası ve yerel olarak gerçekleşen etkinlikler olsun, bu sosyal kanallar Türkiye’deki hayranlarımızın ve topluluğumuzun önce ve kendi dillerinde duymalarını sağlayacaktır ”

Ubisoft hakkında
Ubisoft, Assassin Creed, Just Dance, Tom Clancy’s oyun serisi, Rayman, Far Cry ve Watch Dogs dahil olmak üzere dünyaca ünlü isimlerin zengin bir portföyüne sahip, etkileşimli eğlence ve hizmetlerin önde gelen yaratıcısı, yayıncısı ve distribütörüdür. Ubisoft’un dünya çapındaki stüdyo ve iş ofisleri ağındaki ekipler, konsollar, cep telefonları, tabletler ve PC’ler de dahil olmak üzere tüm popüler platformlarda orijinal ve unutulmaz oyun deneyimleri sunmaya kendini adamıştır.
 
Üst