Haberler & Güncellemeler Warframe Güncellemelerinde Son Gelişmeler

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
1587850338072.png

Geliştirici Digital Extremes, önümüzdeki birkaç aylık Warframe güncellemelerinden neler beklenebileceği ile ilgili bir dizi yeni ayrıntı açıkladı. Stüdyo evden çalışma düzenine geçtiği için bazı beklenen güncellemeler ertelendi. Ancak son devstream ile mayıs ayında The Deadock Protocol, “iki hafta” sonra ise Nightwave: Glassmaker güncellemesi geleceğini duyurdular.

Geliştirici ekip Nightwave: Glassmaker’ın bir önceki kadar “acımasız” olmadığından emin olmayı amaçlıyor. Her zamanki ödüllerin yanı sıra, keşfedilecek yeni bir konum olacak. Burada devam eden Nightwave hikayesinde genişlemek için ipuçları aranacak. Oyuncuların araştırması için bir çeşit devam eden cinayet gizemi olarak düşünülebilir.

Deadlock Protokolü, Protea’yı ve Corpus’un kökenlerini tanıtan bir görevle mayıs ayında başlatılacak. Nisan ayında çıkması beklenen ancak ertelenen bu güncelleme, gözden geçirilmiş Corpus gemi parçalarını ve bazı yenilenmiş “boss” savaşlarının getirecek. Artık düşmüş düşmanlardan Greed Token düşecek. Bu eşyalar yeni gelecek olan Golden Hand türbelerinde kullanılarak oyuncuları arena meydanlarına götürecek.

Geliştiriciler ayrıca Warframe için Railjack Revisited için planlarından da bahsetti. Railjack rework, intrinsic kazancınızı ikiye katlayacak ve öldürme süresini büyük ölçüde azaltacaktır. Örneğin, tüm Grineer avcılarının sağlıkları ve zırhları yarıya indiriliyor. Railjack hızı iki katına çıkarken, destek %75 düşüyor. Kalkan gecikmesi beş saniyeden sadece üçe düşmekte. Tüm bu değişiklikler, asıl amacı, daha iyi bir Railjack yapmaya yöneliktir.
 
Üst