Wasteland 3'ün ertelendiği açıklandı

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Wasteland 3.jpg
inXile Entertaşnment yaptığı açıklama ile yapım aşaması devam eden Wasteland 3'ün ertelendiğini duyurdu. Oyunun yeni çıkış tarihi 28 Ağustos oldu.
Klasik RPG tutkunlarının büyük bir merakla beklediği Wasteland 3 ertelendi. Klasik RPG öğelerini Post Apokaliptik bir temayla birleştiren seri yıllar sonra geri dönüşü ile birlikte büyük beğeni toplamıştı. Fallout'a ilham kaynağı olan serinin 3. oyunu ise 2016 yılından beri geliştiriliyor. İşte uzun süredir yapım aşamasında olan ve üzerinde titizlikle çalışıldığı belirtilen Wasteland 3'ün 28 Ağustos'a ertelendiği açıklandı.
Wasteland 3, 28 Ağustos 2020'ye ertelendi
Serinin ilk iki oyununa göre çok daha çetin mücadelelere gireceğimizin belirtildiği Wasteland 3'te Colorado'nun donmuş topraklarına gideceğiz. Araçlara ve daha detaylı diyalog sahnelerine sahip olacak oyunun diyalog sisteminde de önemli değişiklikler yapılmış.
Ertelenme haberine gelecek olursak aslında çok büyük bir erteleme yaşanmadığını da söylememiz gerekiyor. Normal şartlarda 19 Mayıs'ta çıkacak oyun, Yaklaşık 100 günlük bir erteleme yaşamış oldu. Sosyal medya hesaplarından yapılan bu erteleme duyurusunun en büyük sebebi ise tabi ki Koronavirüs Salgını. Salgın nedeniyle evden çalışmalara başlayan firmanın, son dokunuşları ve bazı yeniliklerin eklenmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olduğu belirtilmiş.
Ayrıca oyunun betasında yapılan geri dönüşlerin de bu son dokunuşlara etkisinin büyük olduğu belirtiliyor. Oyunculardan gelen geri bildirimlere göre Wasteland 3'te bazı değişikliklere gidileceği de bu açıklamada yer bulmuş.
 
Üst