Xbox Live Gold Nisan 2020 ücretsiz oyunları açıklandı

admin

admin

Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
30 Mar 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
Mersin
Microsoft, Xbox Live Gold Nisan ayı ücretsiz oyunlarını açıkladı. Toplam 4 adet oyun ücretsiz. Xbox Series X kontrolcüsü AA pille çalışacak.
Microsoft, Xbox Live Gold Nisan ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Baştan oyunları vereyim yazı içinde kaybolmayın.
Xbox One
  • Project CARS 2 (1 - 30 Nisan)
  • Knights of Pen and Paper Bundle (16 Nisan - 15 Mayıs)

Xbox 360
  • Fable Anniversary (1 - 15 Nisan)
  • Toybox Turbos (16 - 31 Nisan)
Project CARS 2, Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen 22 Eylül 2017 tarihinde çıkışını yapmış yarış simülasyon oyunu. Oyun hem tek kişilik hem de çok oyunculu modlara sahip. Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan oyunda 189'dan fazla araç bulunmakta. Oyunu kesinlikle denemelisiniz.
110349_640.jpg
Xbox Live Gold Nisan ayı oyunlarında Fable serinin Remastered oyunu bizleri karşılıyor

Fable serisinden bir oyun var ikinci sırada. Fable: The Lost Chapters'ın yeniden düzenlenmiş versiyonu, daha yüksek çözünürlüklü dokular ve yeni bir aydınlatma motoru gibi pek çok iyileştirme sunuyor. Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen oyun 1080p çözünürlük destekleyecek hale getirildi. Serinin hayranları çıktığı dönemde rematered oyunu sevmişlerdi. Deneyebilirsiniz. Xbox 360 oyunlarının geriye uyumluluk ile Xbox One üzerinde de oynanabildiğini söyleyelim.

Xbox Series X Kontrolcüsü AA Pille Çalışacak

Şu konsollar beni öldürüyor. Neden böyle önemli detayları sizler için parça parça sağda solda açıklarlar hiç bilmiyorum. Utandıkları bir durum varda soran olursa biz onu şu tarihte şurada açıklamıştık falan mı demeyi düşünüyorlar bilmiyorum. Daha ironik olansa bizim de bunu ayrı bir haber olarak yapmamız. Her neyse habere gelelim. Microsoft'tan Jason Ronald yeni nesil Xbox Series X oyun konsolunun kontrolcüsünün AA pille çalışacağını ve isteyen kullanıcıların şarj kiti satın alarak kullanabileceğini açıkladı. Eurogamer'a yapılan açıklamaya göre bu durum kullanıcılara esneklik sağlayacakmış.

Xbox Live Gold Nisan 2020 ücretsiz oyunları açıklandı


Pek çok kozmetik farklılık olmamasına rağmen Xbox One kontrolcüsünün tasarımına büyük ölçüde uyma kararı alınmış. Xbox One'da çalışan tüm kontrolcüler Xbox Series X'te de çalışacak. DirectX 12 Ultimate desteği ile gelecek olan konsolun fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. 4K UHD Blu-ray desteği ile gelecek olan konsol 15.1cm x 15.1cm x 30.1cm boyutlarında ve 4.45kg/9.8lbs ağırlığa sahip. Xbox One X 3.69kg/8.14lbs ağırlığındaydı. Microsoft'un yeni nesil konsolu SSD özellikleriyle de fark yaratmaya geliyor.
 
Üst